array(17) { ["menu"]=> object(WP_Term)#10500 (10) { ["term_id"]=> int(91) ["name"]=> string(18) "Header Choose Town" ["slug"]=> string(18) "header-choose-town" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(91) ["taxonomy"]=> string(8) "nav_menu" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(6) ["filter"]=> string(3) "raw" } ["container"]=> string(3) "div" ["container_class"]=> string(0) "" ["container_id"]=> string(0) "" ["menu_class"]=> string(4) "menu" ["menu_id"]=> string(0) "" ["echo"]=> bool(true) ["fallback_cb"]=> string(0) "" ["before"]=> string(0) "" ["after"]=> string(0) "" ["link_before"]=> string(0) "" ["link_after"]=> string(0) "" ["items_wrap"]=> string(36) "
  %3$s
" ["item_spacing"]=> string(8) "preserve" ["depth"]=> int(0) ["walker"]=> string(0) "" ["theme_location"]=> string(0) "" } header-choose-town
Програми реабілітації військовослужбовців та цивільних осіб, які отримали поранення від вогнепальної, артилерійської або іншої зброї, осколкові поранення.

Перебуваючи в зоні бойових дій мешканці Миколаївщини та наші захисники зазнають вогнепальних та осколкових поранень, опіків, травм опорно-рухового апарату, уражень дихального апарату, пошкоджень периферичної нервової системи, наслідків впливу ударних хвиль та стресових ситуацій. Всі ці ушкодження характеризуються тривалим періодом лікування починаючи від оперативного втручання в стаціонарах та закінчуючи немедикаментозною реабілітаційною терапією в спеціалізованих закладах таких як клініка OrtoSano, де запроваджені програми реабілітації військовослужбовців та цивільних осіб, які отримали поранення від вогнепальної, артилерійської або іншої зброї, осколкові поранення.

Бойові травми та ураження характеризуються цілим набором ускладнень у вигляді контрактур, зрощень, келоїдних рубців, тугорухливості суглобів, що призводить до втрати боєздатності та працездатності, як наслідок — інвалідності. Період реабілітації таких пацієнтів занадто тривалий і складається з 3-4 курсів відновлювального лікування. Невідкладна висококваліфікована реабілітація дозволяє уникнути цих ускладнень та їх наслідків в більшості випадків.

Унікальні методики OrtoSano та SanoRoller, висококласне фізіотерапевтичне обладнання клініки, підібране найдосвідченішим терапевтом фізичної та реабілітаційної медицини Величко К.В. за її авторськими програмами, дозволяє досягати зупинення запальних процесів, ремісії, відновлення тканин та порушених функцій організму, повернення боєздатності та працездатності в самі короткі терміни.

Реабілітація після травм та поранень хребта

Military spine rehabilitaton (MSR)

Кому підходить дана програма реабілітації?

Пацієнти, які вже пройшли лікування у військових шпиталях або інших медичних закладах.

Показання до програми MSR:

 • Стани після стабілізуючих операцій хребта з металоконструкціями;
 • Стани після осколкових та кульових поранень хребта (оперовані та неоперовані);
 • Люмбаго, корінцевий синдром, люмбоішіалгія;
 • Болі в хребті;
 • Торакалгія, цервікалгія.

Коли необхідно починати курс реабілітації?

Період початку реабілітації від 7 до 40 днів після виписки з лікарні/шпиталю. Термін залежить від характеру поранення, методів та тривалості лікування у стаціонарі.

Тривалість програми реабілітації MSR:

від 30 до 60 днів

Що входить до програми MSR

Медикаментозне лікування, апаратна фізіотерапія, за необхідності ін’єкції плазми крові. Тривалість першого етапу ‐ до 10 відвідувань.
Реабілітація за методикою OrtoSano Military. Індивідуальна програма яка складається для кожного пацієнта з урахуванням особливостей поранення, загального стану та протипоказань. Кожне заняття завершується сеансом лікувального масажу. Тривалість від 14 до 20 відвідувань.

Реабілітація за методикою SanoRoller Military. Тривалість до 10 відвідувань.
Відновлювальна кінезотерапія або Витяжіння хребта ( в залежності від показань та діагнозу). Тривалість до 20 відвідувань.

*Пацієнти проходять діагностичну консультацію профільного лікаря кожні 5‐10 відвідувань в залежності від динаміки проходження програми реабілітації до одужання.

Реабілітація після травм та поранень кінцівок

Treatment military limbs (TML)

Кому підходить дана програма реабілітації?

Пацієнтам з осколковими та кульовими пораненнями верхніх та нижніх кінцівок, контрактурами суглобів, як оперованих так і не оперованих.

Показання до програми TML :

 • Стан після операцій з встановленням металоконструкцій на кінцівках;
 • Стан після операцій остеосинтезу та стабілізації суглобів;
 • Стан після операцій пластики зв’язок.

Коли необхідно починати курс реабілітації?

Період початку реабілітації з першого дня після виписки з лікарні/шпиталю. Термін залежить від характеру поранення, методів і тривалості лікування у стаціонарі. Деякі пацієнти можуть починати реабілітацію одразу після зняття гіпсових пов’язок.

Тривалість програми реабілітації TML:

від 14 до 35 днів

Що входить до програми TML

Реабілітація за методикою OrtoSano Military. Індивідуальна програма яка складається для кожного пацієнта з урахуванням особливостей поранення, загального стану та протипоказань. Основою програми є вправи SR‐gym (ЛФК).

Процедури апаратної фізіотерапії, за необхідності ін’єкції плазми крові та медикаментозне лікування.
Лікувальні масажі.
Відновлювальна кінезотерапія.

Реабілітація після контузій ЦНС

Post‐contusion rehabilitation

Кому підходить дана програма реабілітації?

Контузії ЦНС різного ступеню

Показання до програми RCH:

 • Вестибулоатактичний синдром;
 • порушення дрібної та загальної моторики;
 • головний біль;
 • запаморочення

Коли необхідно починати курс реабілітації?

В залежності від ступеню важкості. Доцільно з першого дня після виписки з лікарні/шпиталя. Можлива реабілітація і у перед шпитальний період.

Тривалість програми реабілітації RCH:

Від 7 до 180 днів (в залежності від важкості отриманої травми та динаміки відновлення організму).

Що входить до програми RCH

Програма реабілітації після контузії ЦНС різного ступеню важкості складається індивідуально для кожного пацієнта в залежності від того, які саме функції організму були порушені.

Це може бути комбінація занять та методик OrtoSano Military, SanoRoller Military, кінезотерапії, лікувальних масажів, процедур апаратної фізіотерапії, медикаментозного лікування.

Методики лікування

сано роллер логотип
аппарат евроспайн
методика сано роллер

Побеспокойтесь о своем здоровье

Записаться на консультацию

Отзывы пациентов о наших клиниках

Дарья Млечина , Возраст: 28 , Город: Николаев Добавлено 30 апреля 2021 18:47

С острой болью в спине я искала срочной помощи. Это было сложно, т.к. только переехали с другого города. Чисто случайно в поисковике нашла клинику Orto Sano которая помогает без медикаментозно устранить боль и вернуть радость к жизни!

Денис Рудаков , Возраст: 18 , Город: Николаев Добавлено 27 апреля 2021 17:58

Привет, я занимаюсь уже 8 день, пока мне все нравится. Ушла вечная усталость и по мнению моей второй половинки я стал немного ровнее. Могу смело советовать начинать.

Екатерина Левитская , Возраст: 29 , Город: Николаев Добавлено 24 апреля 2021 12:47

Алеся Гуленко , Возраст: 38 , Город: Николаев Добавлено 22 апреля 2021 10:23

Мне порекомендовали этот центр сотрудница, у которой сын прошёл лечение и остались очень удовлетворены результатами. Что могу сказать по истечению курса, команда реабилитологов очень профессиональная и соблюдается толерантность к каждому пациенту.

Нина Ковалева , Возраст: 34 , Город: Николаев Добавлено 20 апреля 2021 12:51

У моей дочки был сколиоз, сутулость, спазмированные мышцы… Нам назначили 25 занятий +10 массажей.
Результатом осталась довольна. В данный момент прохожу у них лечение.
Персонал очень вежливый и внимательный

Услуги

array(17) { ["menu"]=> object(WP_Term)#10864 (10) { ["term_id"]=> int(62) ["name"]=> string(12) "Service Menu" ["slug"]=> string(12) "service-menu" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(62) ["taxonomy"]=> string(8) "nav_menu" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4) ["filter"]=> string(3) "raw" } ["container"]=> string(3) "div" ["container_class"]=> string(0) "" ["container_id"]=> string(0) "" ["menu_class"]=> string(4) "menu" ["menu_id"]=> string(0) "" ["echo"]=> bool(true) ["fallback_cb"]=> string(0) "" ["before"]=> string(0) "" ["after"]=> string(0) "" ["link_before"]=> string(0) "" ["link_after"]=> string(0) "" ["items_wrap"]=> string(36) "
  %3$s
" ["item_spacing"]=> string(8) "preserve" ["depth"]=> int(0) ["walker"]=> string(0) "" ["theme_location"]=> string(0) "" } service-menu

© Все права защищены. 2022