array(17) { ["menu"]=> object(WP_Term)#10500 (10) { ["term_id"]=> int(91) ["name"]=> string(18) "Header Choose Town" ["slug"]=> string(18) "header-choose-town" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(91) ["taxonomy"]=> string(8) "nav_menu" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(6) ["filter"]=> string(3) "raw" } ["container"]=> string(3) "div" ["container_class"]=> string(0) "" ["container_id"]=> string(0) "" ["menu_class"]=> string(4) "menu" ["menu_id"]=> string(0) "" ["echo"]=> bool(true) ["fallback_cb"]=> string(0) "" ["before"]=> string(0) "" ["after"]=> string(0) "" ["link_before"]=> string(0) "" ["link_after"]=> string(0) "" ["items_wrap"]=> string(36) "
  %3$s
" ["item_spacing"]=> string(8) "preserve" ["depth"]=> int(0) ["walker"]=> string(0) "" ["theme_location"]=> string(0) "" } header-choose-town

ПРО МЕТОДИКУ

Відновлювальна кінезітерапія (kinesis – рух + therapia – лікування) – це локальні та дозовані фізичні навантаження, які допомагають відновити тіло до нормального стану. Спеціально для людей, які мають проблеми із опорно-руховим апаратом, розроблено багатофункціональний тренажер ВКТ. Комплекс вправ підбирається індивідуально.

Що ми лікуємо

Больовий синдром

Індивідуальний комплекс вправ ВКТ включає спеціальні реабілітаційні вправи, призначені для покращення рухливості суглобів, еластичності м'язів, зв'язок та сухожилля. В результаті знімається больовий синдром, активізуються глибокі м'язи, відновлюється живлення уражених тканин, повертається рухливість суглобів та хребта, значно зростають рухові можливості, працездатність, покращується якість життя.

Відновлення сили м'язів

Після проходження індивідуального комплексу вправ ВКІ пацієнти міцніші, сильніші, здоровіші, працюють з такими навантаженнями, які до цього були для них просто немислимі. Замість того, щоб лікуватися тривало та безрезультатно, такі пацієнти повертаються до повноцінного та насиченого способу життя здорової людини.

Постінсультні стани

Відновлення та реабілітація після інсульту. Однією з першочергових завдань відновлювального періоду після інсульту є відновлення рухової функції кінцівок. Саме на них більшою мірою замикається неврологічний дефіцит при цьому захворюванні.

Особливості лікування

Факти про м’язи

Цікавий факт — одними з м’язів, що швидко відновлюються, в нашому організмі є трицепси, а найбільше часу необхідно м’язам спини, незважаючи на те, що вони не є особливо великими.

Спалити м’язову масу вдвічі складніше, ніж набрати. Проте втратити набрані м’язи зовсім непросто. М’язовий обсяг йде з людського організму останнім, після жиру, так що навіть відносно великі перерви в тренуваннях практично не зашкодять вам.

Неприємний факт: після 40 років організм починає постійно спалювати м’язову масу. Дослідження показують, що за відсутності фізичних вправ, люди у віці від сорока років втрачають 2-3% м’язової маси на рік. А після 60 років ця тенденція посилюється, і втрата може досягти 5%. Саме тому у людей у ​​цьому віці часто виникають проблеми зі здоров’ям, адже м’язової тканини стає все менше, вона вже не підтримує тіло так ефективно, а отже, непотрібне тертя з кожним роком посилюється.

Саме тому наша команда рекомендує ВКТ

Відновлення м’язової недостатності

Причина багатьох хвороб — м’язова недостатність. У нашому організмі – близько 700 м’язів (60% тіла). У м’язову тканину укладені судини, нерви, лімфатичні шляхи. Це транспортна система організму, через яку до органів, кісток і суглобів доставляються необхідні поживні речовини. Отже, стан органів безпосередньо залежить від працездатності м’язів. Непрацюючий м’яз — прямий шлях до гіпоксії (зниженого вмісту кисню в органах або тканинах), дистрофії (порушення харчування), ішемії (зменшення кровопостачання). А якщо м’язи отримують регулярне та правильне навантаження, у людини нормальний кровообіг, лімфообіг та обмін речовин. На жаль, сьогодні від м’язової недостатності страждають 90% людей. Нетренована людина до 30 років втрачає 12% м’язової тканини, до 40 років – 20%, а до 60 років – до 50%. І, як наслідок, із роками у нього виникають ішемічна хвороба серця, остеохондроз, артрози тощо.

АЛЕ…

М’язи – це єдина тканина в організмі, яка відновлюється у повному обсязі у будь-якому віці. Як тільки м’язи включаються в роботу, тобто отримують правильну програму розслаблення та активізації, більшість проблем зі здоров’ям зникає.

Почати тренування ВКТ ніколи не рано і ніколи не пізно. Фізіологи вважають, що максимуму витривалості людина досягає до 65 років

.

Вправи для відновлення після інсульту

Починати відновлення рухів потрібно з першої доби після виникнення інсульту. Всі вправи повинні починатися з більш простих з поступовим розширенням їхнього обсягу залежно від функціональних здібностей пацієнта.

Загальні особливості вправ характеризуються такими моментами:

Зниження м’язового тонусу та напруги. Будь-який інсульт викликає параліч, що характеризується гіпертонусом м’язів та підвищеною збудливістю;
Поліпшення мікроциркуляції. Інсульт порушує іннервацію всіх тканин. Як наслідок – порушення їхнього кровопостачання;
Профілактика контрактури. З огляду на тривалого неврологічного дефіциту і спастичного паралічу додатково виникає застигання м’язів, що у стані постійної напруги;
Захист шкіри кінцівок від пролежнів. Особливо це актуально щодо ніг. У місцях найбільшого тиску і дотику (найчастіше це області п’яти) виникають пролежні;
Відновлення тонких рухів. Належать до найважливіших функцій кінцівок, які, власне, і характеризують повне відновлення роботи нервової системи. Найбільш це актуально щодо кистей та верхніх кінцівок загалом.

Перед початком будь-яких вправ після перенесеного інсульту Вас проконсультує лікар та вузький спеціаліст нашої клініки – реабілітолог, дипломований фізичний терапевт та ерготерапевт. Він допоможе не тільки підібрати правильний комплекс вправ, але й розповісти про всі тонкощі та етапи їх виконання.

Побеспокойтесь о своем здоровье

Мы подготовили специальное предложение, запишитесь на консультацию и пробный сеанс ВКТ

Записаться на консультацию

Программы лечения

Здесь вы можете ознакомиться с разными программами

Курс учебный

Консультация врача терапевта
10 занятий Sano Roller
2100 грн

Курс профилактический

Прием врача-терапевта
20 занятий Sano Roller
3800 грн

Курс Здоровье

Прием врача-терапевта
30 занятий Sano Rolle
5100 грн

Галерея

Наши преимущества

Медицина постоянно развивается и специалисты клиник «Orto Sano» делают все, чтобы идти в ногу со временем

Сертифицированные методики

Клиника «OrtoSano» работает только с официально зарегистрированным оборудованием и методиками, внесенными в Реестр Гослекслужбы Украины, а также имеющими официальные патенты и сертификаты качества.

Квалифицированный персонал

В клиниках «OrtoSano» работают медики с многолетним опытом работы. Вы всегда можете получить профессиональную консультацию не только от врачей высшей категории, но и от кандидатов и докторов медицинских наук. Все наши реабилитологи и массажисты имеют высшее образование и большой опыт в реабилитации пациентов! 

Возвращение молодости
Упражнения ВКТ восстанавливают мышцы, возвращают утраченные силы и бодрость, оздоравливают организм в целом
Детские программы

Сколиозы, кифозы, лордозы диагностируются у детей разных возрастов. Основные причины искривлений позвоночника и нарушения осанки —  малоподвижный образ жизни, экология и несбалансированное питание. В нашей клинике занимаются профилактикой и лечением заболеваний спины у детей, а так же исправлением и формированием правильной осанки ребенка. 

Индивидуальный подход

Лечение в клиниках «OrtoSano» начинается с консультации и обследования. Для каждого пациента врач составляет индивидуальную программу, которая позволит сделать процесс максимально эффективным. В течении лечения, врач может корректировать вам программу лечения, основываясь на результатах и вашем самочувствии.  

Программы для пациентов с ограниченными возможностями

Мы работам с пациентами после инсульта, ДЦП, с синдромом дефицита внимания и гиперактивности, после спортивных травм, и дтп. Есть возможность выезда на дом! 

Наши методики подходят:

Детям и подросткам

Взрослым любого возраста

Офисным сотрудникам

Спортсменам и танцорам

Беременным женщинам

Перенесшим операции

V S
Операция
 • Дорого - высокая стоимость операции
 • Потеря трудоспособности на период восстановления
 • Последствия наркоза
 • Устраняет следствие заболеваний, а НЕ причины
 • Вероятность повторных операцию, если не пройти реабилитацию
Лечение у нас
 • Доступная цена
 • Нет необходимости в госпитализации
 • Облегчение боли после первых занятий
 • Предотвращаем рецидивы
 • Мы находим причину заболевания и работаем непосредственно с ней
Свяжитесь с нами!

Запишитесь на прием!

Отзывы пациентов о наших клиниках

Дарья Млечина , Возраст: 28 , Город: Николаев Добавлено 30 апреля 2021 18:47

С острой болью в спине я искала срочной помощи. Это было сложно, т.к. только переехали с другого города. Чисто случайно в поисковике нашла клинику Orto Sano которая помогает без медикаментозно устранить боль и вернуть радость к жизни!

Денис Рудаков , Возраст: 18 , Город: Николаев Добавлено 27 апреля 2021 17:58

Привет, я занимаюсь уже 8 день, пока мне все нравится. Ушла вечная усталость и по мнению моей второй половинки я стал немного ровнее. Могу смело советовать начинать.

Екатерина Левитская , Возраст: 29 , Город: Николаев Добавлено 24 апреля 2021 12:47

Алеся Гуленко , Возраст: 38 , Город: Николаев Добавлено 22 апреля 2021 10:23

Мне порекомендовали этот центр сотрудница, у которой сын прошёл лечение и остались очень удовлетворены результатами. Что могу сказать по истечению курса, команда реабилитологов очень профессиональная и соблюдается толерантность к каждому пациенту.

Нина Ковалева , Возраст: 34 , Город: Николаев Добавлено 20 апреля 2021 12:51

У моей дочки был сколиоз, сутулость, спазмированные мышцы… Нам назначили 25 занятий +10 массажей.
Результатом осталась довольна. В данный момент прохожу у них лечение.
Персонал очень вежливый и внимательный

Оставить отзыв

Услуги

array(17) { ["menu"]=> object(WP_Term)#10881 (10) { ["term_id"]=> int(62) ["name"]=> string(12) "Service Menu" ["slug"]=> string(12) "service-menu" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(62) ["taxonomy"]=> string(8) "nav_menu" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4) ["filter"]=> string(3) "raw" } ["container"]=> string(3) "div" ["container_class"]=> string(0) "" ["container_id"]=> string(0) "" ["menu_class"]=> string(4) "menu" ["menu_id"]=> string(0) "" ["echo"]=> bool(true) ["fallback_cb"]=> string(0) "" ["before"]=> string(0) "" ["after"]=> string(0) "" ["link_before"]=> string(0) "" ["link_after"]=> string(0) "" ["items_wrap"]=> string(36) "
  %3$s
" ["item_spacing"]=> string(8) "preserve" ["depth"]=> int(0) ["walker"]=> string(0) "" ["theme_location"]=> string(0) "" } service-menu

© Все права защищены. 2022